Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 15618310



*

nr 1561 8310


PASTEL

C Halldén. Signed, 36x52 cm, outer dimensions including frame: 56x72,


C Halldén, Signerad, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday September 4 2023
at 18:32:46


  • Bid history
Time Bidder Bid
30/8 15:00:11 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller c halldén färgkrita pastell vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr